Jediné, co je horší než nečíst knihu za poslední tři měsíce, je žádnou knihu nepřečíst a myslet si, že to nevadí.    ( Jim Rohn )
Reklamy pouze

Jaké to bylo na dětském?

19. června 2011 v 20:19 | studentka |  V knihovně
Přináším Vám další článek z knihovny. Tehdy jsem byla na dětském oddělení. Bylo to super!
Taky se zmiňuju o mé brigádě ve vinárně.

Na dětském je rušno

12. srpna 2010 v 22:16 | Juliana |

S bižuterií jsem byla jakžtakž na praxi úspěšná.Vzala jsem tam 17 kousků.Něco mamčiny výroby a něco objednávaného.Kolegyně byly zvědavé a nadšené.Líbilo se jim to.Jenže...jedna chtěla k náhrdelníku a náušnicím i náramek,který nebyl,a druhá chtěla zase jen ten náhrdelník.Nakonec mamka ještě něco doobjednala a zítra se to bude řešit.
Největší radost mi však udělala paní šatnářka,za kterou jsem dnes opět zaskakovala.Vybrala si krásný náhrdelník mamčiny výroby.Zítra mi ho zaplatí.Opravdu se jí líbí.Udělala mi dokonce čaj.Dost jsme si dnes popovídaly.
Aby nastala nějaká změna v mé praxi,byla jsem vyslána na zkušenou na dětské oddělení.A tam jsem se ocitla společně s knihovnicí v hloučku tří dobrovolníků,co chodí ještě na základku.Byli podle toho taky dost divocí a hluční.Dostali za úkol mě provést po oddělení.Byli šikovní.Už spoustu věcí tam ovládali.A radili mi.A knihovnice byla taky v pohodě.Dnes jsem si taky zkusila,jak se rezervuje knížka.Postupně si to začínám pamatovat.Ale je toho dost a trochu mě to mate.Ale věřím,že to půjde.
Taky jsem si s těmi malými dobrovolníky zahrála na počítači hru Kdo chce bít milionáře.Bylo to zajímavé a trochu drastické,ale pobavili jsme se.
Vedoucí praxe přinesl časopisy o kočkách,které nechtěl poskytnout na půjčování v knihovně,a říkal,že si to můžeme rozebrat.Já mám kočky moc ráda a tak jsem to využila.Vybrala jsem si asi 14 čísel,kde byly na obálkách ty nejroztomilejší kočky.
Zítra je konečně poslední den.Chvíli si odpočinu od knihovny a zase si budu trochu vydělávat ve vinárně.Jen nevím,kdy budu spát.Ale snad to zvládnu.Budou u nás hody a vinárna bude plná.Tedy aspoň doufám,ať mám pořádné prachy.
Mějte se fajn.

Příští článek nebude tak úplně z knihovny, ale je tam aspoň zmínka o mé smlouvě k praxi. Tak si počtete.

studentka

 


Komentáře

1 Katashi Katashi | Web | 19. června 2011 v 22:55 | Reagovat

Tu hru mám, dětem do rukou nepatří. Patří do koše :D

2 studentka studentka | Web | 19. června 2011 v 23:03 | Reagovat

[1]: Ony to zas tak úplně děcka nebyly. Chodí tam taky vlastně jako dobrovolníci. Chodí ještě na základku, ale už jsou dost staří. I když tak děsná hra jim asi fakt do rukou nepatří. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama