Jediné, co je horší než nečíst knihu za poslední tři měsíce, je žádnou knihu nepřečíst a myslet si, že to nevadí.    ( Jim Rohn )
Reklamy pouze

Byla jsem tehdy strašně unavená!

21. června 2011 v 18:29 | studentka |  V knihovně
Dnešní článek z knihovny není tak úplně z knihovny, ale dozvíte se něco o mé smlouvě k praxi a i to, jak jsem byla zničená po brigádě.

Usnu a už se nevzbudím
15. srpna 2010 v 12:10 | Juliana |

Hurá!Konečně jsem se sem dostala.O třičtvrtě na jednu v noci jsem přišla z brigády.O půl páté mě vzbudila bouřka a musela jsem vypnout všechno ze zásuvky.To samé o pět hodin později.Takže výsledek.Jsem unavená.Taky jsem se nemohla dlouho dostat na net,protože se nechtěl probudit.
Vidím,že je tu mrtvo.Za celou tu dobu nemám v mailové schránce ani jednoho maila,což mě trochu mrzí,ale přežiju to.Celý zítřek se na net nedostanu,protože od rána do pěti budu v knihovně a od sedmi do noci na brigádě.Tak sem musím hodit aspoň tento článek.
V pátek jsem měla na praxi úspěch s bižuterií.Utržila jsem 450 Kč.A mamka mi polovinu z toho nechala.To znamená,že pomalu,ale jistě budu mít konečně peníze na sluchátka do mptrojky.
Chci,aby mi je koupil taťka,abych nevybrala nějaké šmejdy.
Několik dní už mám na poště knížku Sever a Jih.Ale to mi momentálně není k ničemu,protože nemám možnost se tam dostat.Mamce to dát nechtějí,jako kdyby to bylo nevím co.Jen do vlastních rukou.Ach jo.
Vůbec netuším,jak se budu tyto dva následující dny cítit.V podstatě lze říct,že budu dělat celý den.Částečně i v noci.Takže na blogu se neukážu a návštěvnost půjde dolů.Ale s tím nic neudělám.Praxi absolvovat musím a vydělávat taky musím.
Kdosi mi nedávno řekl,že jsem pracant.Já sice tvrdila,že to není pravda,ale začínám si myslet,že na tom trochu pravdy je.Odjakživa radši pomáhám jinde.Doma se mi ale nechce.Mamka by mohla vyprávět.
S tou mojí smlouvou ke knihovnické praxi je to na dobré cestě.V pátek mi volali do knihovny,že už se smlouva konečně dává dohromady a musela jsem jim dodat pár údajů o sobě.Už je to snad v pořádku.Paní doktorka mě nezklamala a vyřídila to.
Takže se mějte krásně a občas si na mě vzpomeňte a něco mi napište.Budu ráda,když budu mít později na co odpovídat.

Příště si můžete přečíst, jak jsem bloudila ulicemi města a plnila svůj bojový úkol, který mi dal pan vedoucí. Docela slušně jsem si to užila. Můžete to posoudit sami. Ale to zase jindy.

studentka
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama